حل پرونده پولشوئی

پولشوئی اتهام جدی ای است. برای مدت طولانی بدون اطلاع بنده کسانی از یکی از حساب های من استفاده کرده بودند. در نتیجه مقادیر زیادی پول از آن طریق جابجا نموده بودند. همچنین کپی مدارک شناسایی بنده نیز در همین رابطه مورد سوءاستفاده قرار گرفته بودند، در نتیجه بنده به یکباره با اتهام هایی مانند پولشوئی، خرید و فروش غیرقانونی ارز، کلاه برداری و تحصیل مال از طرق نامشروع مواجه شدم. خوشبختانه به موقع و با مشورت دوستان به موسسه حقوقی مبدأ مراجعه کردم. در مدت کوتاهی توانستم با  مشاوره های دقیق و نیز دفاعیات مستدل و تحقیقات جامع از تمام این اتهامات و نیز میزان قابل توجهی جریمه و حبس رهایی پیدا کنم. لطفا اطلاعات بانکی، مدارک شناسایی و هر چیز مهم دیگر خود را بدون دلیل موجه و اطمینان کامل در اختیار دیگران قرار ندهید. ضمنا کمال تشکر را از آقای نجاری مدیرعامل موسسه مبدا دارم، به نیروهای دیگرشان نیز خسته نباشید میگویم.  

علی دژکانی
آزاد

به عنوان کارمندی کم تجربه در یک شرکت مشغول به کار شدم. از همان ابتدا اطلاعات بانکی من را گرفته و کلیه واریز و برداشت های خود را با کارت بنده انجام میدادند.پس از مدتی خواستم با یک وکیل در این باره مشورت کنم که بواسطه یکی از اقوامم که کارمند موسسه مبدا بودند، به اینجا معرفی شدم. خوشبختانه به موقع اقدام کردم و موسسه حقوقی مبدا با وکلای حاذق در این حیطه توانست من را از اتهام هایی مانند پولشوئی و اختلاس مال دور کند.

آقای کرمی
کارمند

بنده کارمند یکی از بخش های کارخانجات ایران خودرو بودم. پس از ۸ سال سابقه کار در آنجا، ایران خودرو در پرداخت حقوق و سنوات و عیدی بنده تعلل میکرد، با مشاوره صحیح و پیگیری های وکیل اداره کار این موسسه توانستم برای سالهای گذشته جبران خسارت بگیرم و از این بابت از موسسه بسیار راضی هستم. نتیجه چنان برای من شیرین بود که ۶ نفر از همکاران خود با مشکلات مشابه را به این موسسه معرفی کردم. برخی به نتیجه رسیده اند و برخی هنوز در جریان هستند.

آقای اضغرنژاد
کارمند / IRCO

من ۱۵ سال نیروی خدمات (آبدارچی و سرایدار) یک شرکت بودم. در طول این مدت با وعده وعیدهای مختلف از بیمه کردن من و پرداخت سنوات و مزایا و غیره ی من سرباز زده شده بود، با توصیه یکی از موکلان قبلی موسسه حقوقی مبدا توانستم برای تمام این موارد جبران خسارت بگیرم. این موسسه در کار خود واقعا تخصص دارد، حق الوکاله را نیز از من قسطی گرفت، من این موسسه را به سایرین پیشنهاد میکنم.

خانم رحمتی
سرایدار، نیروی خدمات

همسر من دست بزن داشت، بارها مرا مورد ضرب و شتم قرار داده بود و از طرفی نیز حاضر به طلاق نبود، به مراجعه به دو وکیل نتوانسته بودم کاری از پیش ببرم، آقای نجاری در موسسه مبدا توانستند با اشراف کامل به قضیه و نکات ریز حقوقی آن، راه های متناسب نیاز من پیش پایم بگذارند، در نهایت توانستم از همسرم طلاق بگیرم  این کابوس برای همیشه تمام شود. حق الوکاله را نیز قسطی پرداخت کردم که برای من بسیار منصفانه و ممکن بود. به خانمهایی که مشکلاتی مانند مشکلات من دارند اعلام میکنم که موسسه مبدا بهتر از هر موسسه ای میتواند چنین پرونده هایی را به نتیجه برساند.

خانم مالمیر
خانه دار

متاسفانه بر اثر غرور و حس انتقام جویی اقدام به برداشتن بی اجازه گوشی دوستم کردم و آن را مخفی کردم که با عبرت آموزی وی، بعد از مدتی گوشی را به وی بازگردانم. اما کار به شکایت وی منجر شد و با توجه به تصاویر دوربین مداربسته متهم به سرقت موبایل شدم، خوشبختانه با مراجعه به موسسه حقوقی مبدا، آنها توانستند علی رغم اینکه تمامی موارد و مدارک بر علیه من بود، حکم حبس صادره برای من را ملغی کرده و آن را به جریمه تبدیل کنند. اکنون در حال کار و زندگی معمولی خود هستم و از این بابت از موسسه حقوقی مبدا، وکلای تیم آنها و شخص مدیر عامل خالصانه سپاسگزار و قدردان هستم. اگر نیازمند وکیل هستید به این موسسه مراجعه کنید. دیر یا زود به وکیل نیاز پیدا می کنید چه بهتر که وکیل شما از این موسسه باشد.

آقای محمدی
مغازه دار

راجع به موضوعی در رابطه با طلاق و مسائل مربوط به آن نیاز به مشاوره داشتم. مسائل من مربوط به مذهب سنی و شاخه حنفی می شد که متاسفانه هر موسسه یا وکیلی در این رابطه اطلاعات کافی ندارند. چنانچه قبلا به دو وکیل مراجعه کرده بودم و تنها دستاورد من متضرر شدن حق مشاوره بود. با توصیه یکی از آشنایان به موسسه حقوقی مبدا مراجعه کردم، جناب آقای کیاشمشکی متخصص امور حقوقی در این موسسه با احاطه فراگیری که به موضوع داشتند مرا کاملا راهنمایی کردند و خوشبختانه اکنون میدانم که از چه راهی باید اقدام کرده و چه مراحلی را طی کنم. از موسسه حقوقی مبدا و جناب کیاشمشکی کمال تشکر را دارم. ایشان به واقع از هر وکیلی که دیده ام اطلاعات بیشتری دارند.

خانم زهرا احمدی
خانه دار

من کارمند حسابداری یک شرکت بودم. سرقتی اتفاق افتاد و محتویات گاوصندوق تحت مسئولیت من به سرقت رفت. من متهم به خیانت در امانت و دزدی شدم، سابقه کاری و حیثیت من به خطر افتاد اما با مراجعه به موسسه حقوقی مبدا و مشاوره های مستقیم مدیر عامل آقای بهروز نجاری توانستم در کوتاه مدت بی گناهی خود را به اثبات برسانم. از این موسسه بی نهایت سپاسگزار هستم و خود را مدیون آنها میدانم. اعتبار این موسسه و توانایی آنها در به نتیجه رساندن پرونده های مختلف را شخصا تایید و کار با این موسسه را به دیگران توصیه می کنم.

آقای وَلی
حسابدار

بنده برای مشکل انحصار وراثت به این موسسه مراجعه کردم. مشکل اصلی من نداشتن گواهی مالیات بر ارث بود و بایستی قبل از انجام انحصار وراثت آن را می‌گرفتم. موسسه حقوقی مبدا با کارگروه ویژه ای که در واحد انحصار وراثت خود داشت، توانست این گواهی را در کمترین زمان برای من بگیرد. من به نوبه خودم سپردن هرگونه وکالت به این موسسه را به همه توصیه می کنم و کیفیت کار این موسسه را تایید می کنم. از جنابان نجاری و کیا شمشکی نیز کمال تشکر را دارم.

آقای اشکبوس
شغل آزاد

من در یک دوره ی زمانی ۵ ساله متاسفانه بیش از ۷ مورد پرونده ی حقوقی از جمله حضانت، ملکی، مهریه، جعل و استفاده از سند مجعول، مطالبه وجه، کلاه برداری و دیه داشتم، با دیدن کارت تبلیغاتی موسسه حقوقی مبدا در راهروی دادگاه و اینکه امکان پرداخت اقساطی حق الوکاله در آن درج شده بود به این موسسه مراجعه کردم. از سال ۹۶ تا کنون پرونده های من دست این موسسه بوده واین موسسه با صداقت، پیگیری و وجدان کاری بهترین نوع خدمات را به من ارائه کرده است. به علت داشتن پرونده های متعدد اگر پرداخت اقساطی جزو گزینه های پرداخت نبود بنده واقعا به مشکل می‌خوردم. من قبلا وکالت خود را به موسسه های دیگر سپرده ام برای همین تفاوت کیفیت کار و مسئولیت پذیری این موسسه نسبت به سایرین برای من بسیار واضح و آشکار است. بدون اغراق و تعارف من به همه پیشنهاد میکنم که جهت کارهای حقوقی خود به این موسسه مراجعه کنند.

خانم داوودآبادی
منشی و دفتردار